ROZTAHOVÁNÍ ENERGIE DO CELÉHO TĚLA POMOCÍ DECHU

Roztahování energie do celého těla pomocí dechu se liší od Velkého tahu způsobem dýchání a zároveň pracuje s představou neboli vizualizací. Obojím si klient pomáhá v tom, aby energie proudila do celého těla, tedy hlavně v rámci hlavních čaker.

Přitom masérka pomáhá nejen tím, že připomíná, aby klient nezapomínal dýchat hlubokým dechem, ale zároveň mu „pomáhá“ energii vytahovat do vyšší čaker, resp. hlavně z oblasti intimních partií, tedy z první a druhé čakry do čtvrté neboli srdeční čakry. Případně je možné jí vytahovat ještě výše, pokud se podaří energii snadno udržet v prvních čtyřech čakrách. Jedná se vlastně o podobný princip jako u dýchání do čaker s tím rozdílem, že se pracuje s již probuzenou energií díky masáži intimních partií. Masérka klienta dýcháním provází a zároveň mu i pomáhá i svým dechem a vizualizací.

Věřte, že při pravidelném tréninku se rozhodně zadaří a Vy tak poznáte něco, co si možná zatím nedokážete ani představit. Tedy najednou se ocitnete v prostoru, kde neexistují žádné myšlenky a Vaše hlava i tělo se bude pouze radovat z prostého bytí v přítomném okamžiku.

Jak již bylo zmíněno, je potřeba využívat tzv. hluboký dech, zároveň je důležitá i tzv. vizualizace neboli představa o tom, že dechem pomáháme energii proudit, resp. s každým nádechem se energie posouvá v těle nahoru po jednotlivých čakrách.

Je možné si zároveň pomáhat i rukama, kterými jako bychom nabírali energii z nižších čaker (první a druhé) a vytahovali nahoru do třetí a čtvrté, případně pokud se podaří energii udržet ve čtvrté neboli srdeční čakře, můžeme energii vytahovat dále až do šesté čakry neboli třetího oka.