VELKÝ TAH

Technika Velkého tahu vychází z taoismu a spočívá v cílené práci s dechem a svaly. Pokud je správně provedena má za následek využití sexuální energie v celém těle (a ne pouze v oblasti genitálií) a přivádí tak muže do celotělové extáze a někdy i mnohem dál (mimo sebe do vyšší roviny vnímání).

JAK NA TO?

Stačí si „vypilovat“ schopnost rozeznat, kdy je již vyvrcholení na krajíčku, ale stále je možné ho zastavit. V tu chvíli dá klient pokyn masérce, aby přestala cokoliv dělat a zároveň ve stejném okamžiku zadrží všechny svaly v těle na tak dlouho, jak je to jen možné, tedy jak dlouho vydrží svaly držet zatnuté. Po několika vteřinách (může být až 10 i více) se svaly uvolní a energie se „rozlije“ do všech koutů i zákoutí celého těla a přináší tak sebou úžasné pocity návalů velkého množství energie, která je opravdu cítit v každé buňce. Nejen, že je tento pocit absolutně výjimečný, ale navíc pomáhá posílat potřebné látky všem buňkám v těle, tedy je vyživovat a tím i uzdravovat.

Jedná se o jiný druh prožívání, než jsou muži zvyklí u klasického orgasmu s ejakulací. U Velkého tahu nedochází k odchodu semene, dá se i několikrát zopakovat a poté zažít i klasické vyvrcholení. K tomu všemu je samozřejmě správné dýchání při přicházejícím vzrušení, tedy dlouhý a hluboký dech. Tato technika se dá celkem jednoduše naučit, ikdyž to neznamená, že hned napoprvé se Velký tah povede, ale snaha a spolupráce se samozřejmě cení. 🙂

Základem masáže je to, že se masérka bude snažit Vás dostat co nejvíc do vlastního těla, do jeho pocitů a vnímání tady a teď. Naučí Vás, jak orgasmus oddálit a jak energii nasměrovat tam, kde je jí třeba. Díky této zkušenosti již nikdy nebudete obětí svých fyzických reakcí a nečekané vyvrcholení se stane dávnou minulostí. Vy budete pánem situace a sám si budete řídit, kdy a jak se Vaše nahromaděná energie projeví.