KURZ PRÁCE S KYVADLEM aneb zeptejte se svého Vyššího já

Kurz práce s kyvadlem je určený pro každého z nás. V první řadě tedy hlavně pro ty, které toto téma silně přitahuje a cítí, že je to pro ně ta správná cesta.

Práce s kyvadlem přináší mnoho výhod. Tou nejdůležitější je ta, že už se nemusíme spoléhat na někoho jiného, nemusíme přemýšlet, jestli máme dotyčnému „guru“ věřit, ale všechno co potřebujeme, si můžeme zjistit jednoduše sami!!

Na kurzu se naučíme nejen základy práce s kyvadlem, ale také užitečné využití kyvadla v našem životě.
Pro co jiného bychom kyvadlo měli používat než pro to, aby náš život byl jednodušší, šťastnější a propojenější nejen s naším okolím, ale hlavně s našimi záměry a úkoly, které jsme sem přišli naplnit a vykonat..? 🙂

Plánovaný program:

Seznámení se s kyvadlem a jeho základními principy a pravidly
Napojení na Vyšší Já
Co vše lze s kyvadlem dělat a zjistit a můžu se ptát pouze na sebe a nebo i na druhé a kdy není vhodná doba na to kyvadlo používat?
Jak se ptát – otázka je pro kyvadlo a správný výsledek velmi důležitá
Práce s Ano/Ne
Práce s procenty
Praktické příklady – např. testování vhodnosti potravin, vitamínů, vonných esencí, vhodnost homeopatie a jiných aktuálně potřebných „terapií“ atp.. Zároveň se podíváme na stav našich čaker a aury, případně se můžeme zkusit „doptat“ co s tím. 🙂

Je možné i zjištění tzv. esence světelné bytosti, kterou každý z nás v sobě nese (takové zjištění je podle mého názoru zásadní informace týkající se dalšího duchovního růstu a hlavně jeho naplňování v běžném životě :-))
….a dalších velmi zajímavých a hlavně přínosných informací pro náš život.

Co sebou:

Dobrou náladu, pastelky, vlastní kyvadlo (případně je možné po předchozí domluvě kyvadlo zajistit na místě), uzavíratelnou lahev na pití, případně něco k zakousnutí i pro ostatní.

Termíny a cena:

  • pro skupiny dle domluvy, běžně 9:30-16:30, cena za jednotlivce od 1900,-