Naši spokojení klienti

Zanechte i Vy svojí recenzi na konci stránky (tabulka k vyplnění pod textem úplně dole). Díky za to předem, pomůžete tak se rozhodnout i ostatním 🙂

 

Karel, Mladá Boleslav

Byl jsem u Martiny na energeticko-tantrické masáži a bylo to úžasné. Martina je profík, je milá, příjemná a má opravdu šikovné ruce. To co vám udělá s tělem a energií je nádherný a návštěvu u ni mohu opravdu velmi doporučit. Bylo to super.🙂

Vladislav, Praha-východ

Doporučuji všem kdo v těchto těžkých dobách hledají cestu, kudy se vydat, ikdyž se bojí odejít z prostředí, ve kterém žijí. Terapie u Martiny mi ukázaly ne jednu, ale hned několik cest, jak se dostat ven z toho všeho, co už mi dávno nedělalo dobře. Ještě jednou děkuju.

Stanislav, Beroun

Chtěl bych touto cestou poděkovat a vyjádřit velikou vděčnost masérce Martině, která mě doprovodila do pro mě dosud neznámého světa a naučila mě vnímat své tělo a utajenou energii v něm. Určitě se chystám znovu a už teď se moc těším.

Anežka, Praha východ

Martinka mi pomohla, uvolnila mi procesy v podvědomí, což spustilo léčení mých traumat z minulosti, uvolnění napětí v mé mysli a poprvé se mi zdálo, že lítám – nad džunglí a mořem, což bylo jasný znamení změny k lepšímu! Děkuji a těším se na další spolupráci ❤️

A. H.

Profesionální přístup , příjemné atmosféra po celou dobu tantricko- energetické masáže. Doporučuji.

Václav, Š. Kolín

V psychosomaenergy jsem byl již po třetí a vždy úžasný přístup masérky, příjemné prostředí. Přiznám se že po prvé jsem byl poněkud nesvůj ale entusiasmus masérky Martinky mé obavy zahnal a naopak mě krásně pohladil po duši. Má návštěva u ní určitě nebyla poslední a všem bych Jí doporučil .

Katka, Praha

U Martiny jsem byla párkrát na terapii a pomohla mi spojit se s hlubokým traumatem. Protože je pro mně vhodnější pracovat přes tělo, teď chodím na terapie spojené s vědomým dotekem, při kterým se mi uvolňuje hlavně hluboký smutek, napětí nebo vztek. Od té doby co chodím k Martině v sobě cítím mnohem víc vnitřní energie a více se dokážu spojit s vnitřním klidem a vnitřní radostí. Martina je velice empatická a vycítí co člověk v tu chvíli opravdu potřebuje.

Eva, Praha

Ráda bych sdílela zážitek z tantrické masáže a poskytla tak doporučení na masérku pro ty, kteří hledají nejen příjemnou zkušenost, ale hlavně možnost přesahu a vhledu do vlastní psyche.

Byla jsem na tantře poprvé a Martinu jsem si vybrala podle jejích absolvovaných workshopů, které naznačovaly, že má širší záběr a zkušenosti. Při setkání jsem hned od začátku cítila důvěru, což pro mě byl zásadní předpoklad k tomu, otevřít se a jít za svojí hranici.

Překvapily mě některé, až šamanské postupy, které Martina při masáži používala (tóny, zvuky, rytmika intenzita dechu…), i po těchto linkách jsem se mohla posunovat a cestovat do různých hloubek. Hodně jsem těžila z Martiny intuice, reagovala na mojí energii a její vlny. Dokázala mě citlivě navést, když jsem nevěděla kudy.

Řekla bych, že ta masáž mi podle mé současné úrovně poznání zprostředkovala kontakt s něčím, co pokládám za mou vlastní esenci. Zdroj autenticity, který byl zakrytý mýmy vlastními představami o sobě samé, různými očekávanými rolemi a pózami, které mi bránily cítit a prožívat svůj vnitřní svět. Bylo to takové první antré, ukázka odkud můžu čerpat a kde jsem svá. Moc děkuju za pomoc a “průvodcování” a přeju podobně světlé zkušenosti i ostatním.

Petr, Říčany

Martina si mě získala už při úvodním rozhovoru. Je velmi příjemná a cítil jsem se v její společnosti moc dobře. Díky tomu bylo pro mě překvapivě snadné se při masáži uvolnit a naplno si ji užít. Krásný zážitek.

Tomáš, Mladá Boleslav
U Marti jsem měl tantrickou masáž několikrát a všem bych doporučil vyzkoušet. Do té doby jsem nic podobného nezažil 🙂.
Moc dobře si vzpomínám na naše první setkání- byl jsem tam skoro 3 hodiny 🙂.
Vždycky jsem si to moc užil a člověk odchází s pocitem, že miluje celej svět. Je to taková lehkost bytí a užívání si života. V té chvíli člověk nechápe, jak může někdo nazvat život utrpením 🙂
Marek, Praha

Naprosto super masáž, profesionální přístup. Velice příjemné prostředí. Vždy se rád vracím.

Milan, Benešov

“Po mem počátečním tápaní byla návštěva u Martiny jedinečným zážitkem. Počínaje profesionálním přístupem masérky, pokračující masáži, při které člověk zažívá pocity předtím nepoznané i se závěrečným relaxem po masáži, ve kterém se objevují ty nejpřekvapivější obrazy i odpovědi.

Pocity a uvolnění při tantrické masáži s Martinou jsou o hodně hlubší než při jiných masážích, které jsem zažil.. Můžete jen ležet a nechat se hýčkat….nebo můžete spolupracovat a povýšit masáž na vyšší úroveň než je napraveni bolavých zad, tedy do naprosto jiných dimenzí prožitku, které se mnou zůstaly ještě několik dní. Díky moc Martině za její masáž a těším se brzy znovu na viděnou..

Pavla, Kolín

S Martinou se vždy dobře domluvíme mám ráda její lidský přístup.

Vyzkoušeli jsme i párovou masáž a byl to úžasný zážitek pro nás oba.

Pavel, Nymburk

Koho zajímá práce s životní/ sexuální energií a chce si to prakticky vyzkoušet, tak vám dám tip, jak začít- navštivte Martinu a užijte si to tak, jak já .

Od té doby, co jsem měl u Marti tantrickou masáž (bylo jich víc), tak jsem vnímavější na energie a projevuje se to i krátkým záchvěvem těla. Nebo takovým mravenčením v hlavě, které je sice krátké, ale mám ho moc rád- říká mi, že to, co se právě děje stojí za pozornost .

Otevírá to cestu do neznáma, takovou, co nás v materiálním světě neučili . O to víc si pak užíváte i ten fyzický svět, to se nebojte, že ne .

Napište nám svou zkušenost