Energeticko - tantrická masáž

Energeticko - tantrická masáž

Energeticko-tantrická léčivá masáž je smyslná, uvolňující masáž celého těla nejen teplým olejem v intimním a bezpečném prostředí.Po úvodní konzultaci s klientem, kde se domluvíme s respektem k vašim individuálním potřebám na průběhu masáže a osvěžující sprše se setkáte s masérkou u úvodního rituálu.

Bioenergetické masáže

Bioenergetické masáže

V současné době jsem ve výcviku Bioenergetiky u Johna Hawkena a proto nabízím i tzv. bioenergetické masáže, které jsou velmi účinné a to nejen uvolněním fyzického těla, ale i emočních bloků a vzorců.

Tantrická cvičení, učení a meditace

Tantrická cvičení, učení a meditace

Nabízím dále možnost tantrických cvičení jako např. Yab yumu, techniku vědomého doteku, orgasmickou jógu, orgasmickou meditaci, mindfulness techniky, NLP techniky, možnost individuální meditace, případně společné cvičení jednotlivých druhů dechů atd.

Masáž pěti smyslů/elementů

Masáž pěti smyslů/elementů

Masáž pěti smyslů je vhodná pro všechny, kteří chtějí obnovit své vnímání všemi smysly a to sluchem, zrakem, čichem, chutí i hmatem, masáž pěti elementů je pro změnu masáží využívající různých technik, které symbolizují jednotlivé elementy, tedy Země, Oheň, Vzduch, Vítr a Éter.

De-Armouring

De-Armouring

Tento koncept říká, že si postupně během života skrze různé negativní prožitky a události, kdy jsme neprojevili naše skutečné emoce, ukládáme tyto negace do těla (např. protože nevíme jak – ve škole nás to neučili…).

Havajská masáž Lomi

Havajská masáž Lomi

Energetická léčivá Lomi – lomi masáž je velmi uvolňující masáž celého těla, která pracuje i s lávovými kameny. Ty mají schopnost udržet teplo a tím pádem jsou schopné prohřát i ty svaly, které potřebují uvolnění, jehož není snadné dosáhnout pouze pomocí masáží rukama.

Klasická "švédská" masáž

Klasická "švédská" masáž

Vzhledem k tomu, že jsem absolvovala kurz klasické neboli švédské sportovní masáže, který je potřeba pro možnost masírovat, nabízím klasické masáže celého těla, případně jeho částí dle potřeby a přání klienta.

Kurzy a semináře

Kurzy a semináře

Naše centrum nabízí i kurzy a semináře s tématikou týkající se přímo samotných masáží, ale i dalšího souvisejícího s osobnostním rozvojem