DEARMOURING

De-armouring neboli odzbrojování/rozpouštění emočního krunýře je velmi účinnou technikou vědomé práce s tělem, při níž dochází k uvolňování i velmi starých, nevyjádřených emocí, které způsobují napětí v těle, negativně ovlivňují naše chování a celkově blokují naši životní energii. 

Tělo má svoji emoční paměť a ta si tvoří tento ochranný krunýř jako prevenci proti dalším, podobným zkušenostem, hlavně tedy proti těm bolestivým. Ta je na jednu stranu dobrá (přirozeně, nemůže nás to znovu zranit), ale na druhou stranu dochází opakováním této reakce k většímu a většímu stažení na těle.

Jinak řečeno, místa na našem těle, kde je uložená bolest, jíž nemusíme cítit, pokud na ně přímo nepůsobíme. Díky tomuto krunýři se naše tělo stává postupně méně a méně citlivé, protože nás vlastně chrání tím, že citlivost snižuje = snižuje proudění energie v těle. Projevuje se zejména stažením určitých míst (svalů, tkání), vybočením kostí, necitlivostí nervů,…tedy například bolavými zády, stažením pánve, žaludku, bolavými koleny atp..

Také dlouhodobý stres se ukládá do našeho těla a způsobuje snížení citlivosti, což se u každého může projevit jinak.

Po DeArmouringu dochází často k obrovské úlevě a začátku prožívání života v úplné jiné kvalitě než doposud. Ne zřídka se také klient vlastně poprvé ve svém dospělém životě setkává s vlastní energií a prožitkem jejího proudění tělem. 

Bližší instrukce najdete ZDE.

De-armouring může být také přípravou na energetickou Seichem masáž, energeticko-tantrickou nebo šamanskou masáž. Pokud se tělo zbaví veškerého napětí a energie naplno proudí, stává se tantrická masáž spirituálním prožitkem vedoucím až k orgasmickým stavům rozšířeného vědomí.

 

Vnitřní DeArmouring

Vnitřní DeArmouring, který je často nazýván také jako vaginální a anální mapování, slouží k uvolňování nejprimárnějších traumat, která jsou uložená v oblasti první čakry a díky vnitřnímu DeArmouringu opět dochází k jejich uvolňování. Tato technika je doporučována min. ve 3 sezeních, které na sebe navazují. Časová náročnost je většinou 2-3 hodiny, nicméně může být i kratší.

Svým principem podobné a mnohem lépe u každého člověka zjistitelné se spoustou možností „napravení“ jsou techniky tzv. bioenergetiky. Více se dočtete tady:

Bioenergetika

Bioenergetické charakterové typy a cvičení  

Bioenergetické masáže