Šamanská masáž pěti vtisků (s vtiskáváním manter)

Tato masáž čistí tělo od nepotřebných energetických stop, které se ukládají na různých místech a zůstávají v paměti těla. Pochází z traci Quodoushka, šamanské tradice Ohnivé Medicíny.

Podle této tradice proudí energie levou stranou nahoru a pravou stranou dolů, tomu je přizpůsobena i tato masáž. Probíhá jak na zadní, tak i na přední straně přijímajícího.

První dotek slouží k ukotvení fyzického těla v energiích tohoto světa. Dalším dotekem „vyždímáme“ staré nepotřebné energetické stopy. Dalším dotekem se dostáváme k prapůvodní energii, k božskému v nás a to vytahujeme na povrch, aby z našelo těla začalo zářit. Dalším, čtvrtým dotekem, pak uhlazujeme tuto energii ve fyzickém těle a poté i v těle energetické a to pátým a posledním dotekem.

Tím se stane tělo čistým a připraveným přijímat život a také pro vtiskávání manter, se kterou klient přichází, případně můžeme společně vytvořit. Mantra je informace, která dává tělu vědět, že např. můžeme žít v celkovém zdraví nebo že můžeme být šťastný, žít láskyplný vztah, mít naplňující práci, případně můžeme začít přijímat své tělo takové jaké je a nestydět se za něj atd.. Vždy záleží na tom, co je v danou chvíli pro klienta nejdůležitější. Většinou se pracuje pouze s jednou mantrou, může jich být i více, jediné co je potřeba je to, aby byla co nejkratší a nejvýstižnější.

Efekt masáže zvýšíte tím, že si po dobu 21 dnů, budete svou mantru říkat ideálně hned ráno po probuzení a také před usnutím, kdy je náš mozek ještě v tzv. Alfa vlnách, ve kterých máme mnohem blíže ke svému podvědomí.