Jak ovlivňuje naše myšlení náš emoční stav?

Úmyslně jsem nazvala páté pojednání tak, že se dá vnímat jako že jedno ovlivňuje druhé nebo že druhé ovlivňuje první, protože je to právě tak že obojí ovlivňuje obojí.

Pokud chcete mít všechny pojednání na jednom místě a načerpat další inspiraci, připojte se k téhle skupině www.facebook.com/groups/1078092206785035.

V případě, že jste například do někoho zamilovaní, určitě nebudete myslet na cokoliv negativního. Naopak se vám bude vše dařit až se vám tomu téměř nebude chtít věřit.

Hrají zde roli dva faktory.

Ten první je, že zamilování nás přivádí do naprosté přítomnosti kvůli milované osobě, která v ní je a tím jsou na nějakou dobu „pozastavené podvědomé programy a přesvědčení“, o kterých jsem psala v předchozím čtvrtém pojednání, které najdete na www.schamanka.cz/jak-jsou-myslenky-ovlivnovany-podvedomim/.

Druhý je ten, že takzvaně vibrujete na vyšší úrovni vědomí (více na www.schamanka.cz/urovne-vedomi/), čímž zároveň přitahujete vše, co vibruje na stejné úrovni a podporuje tak váš momentální stav. Pokud jsou tedy vaše „vibrace“ na úrovni lásky a radosti, přitahujete to, co vás v daném stavu podporuje.

I v takových případech se však nenápadně mohou opět spustit vaše podvědomé programy (opět více na www.schamanka.cz/sila-podvedomi/), které vám mohou říkat například to, že si tolik lásky nezasloužíte, protože jste jí nikdy tolik nedostávali (chápejme od rodičů). Tím pak téměř okamžitě „padáte“ do nižší úrovně vědomí, např. do strachu, viny nebo studu, ve kterých opět přitahujete to stejné.

A jak z toho tedy ven?

Chcete-li se dostat například do úrovně vědomí radosti, vzpomeňte si na to, z čeho máte nebo můžete mít radost. Například z toho, že se vám něco povedlo, že jste odvedli dobrou práci nebo se vám podařilo potěšit někoho blízkého. Můžete se pokusit dostat se do úrovně míru neboli vděčnosti tím, že se zaměříte na všechno, za co můžete být opravdu vděční. Můžete si psát tzv. vděčníček, kam si napíšete to, za co můžete být vděční, pro inspiraci můžete shlédnout tohle video o Vděčnosti za každý nový den (www.youtube.com/watch?v=tkUd0JbW8Q0&t=11s).

Existují i tzv. Solffegio frekvence (https://www.schamanka.cz/solffegio-frekvence/), které napomáhají opět k celkové změně našeho „naladění“, které můžete poslouchat kdykoliv přes den nebo i v noci. Solffegio frekvence najdete i na Youtube, nicméně jsou přínosné v případě, kdy jsou přehrávány buď z kvalitního repráčku nebo přes kvalitní sluchátka, což zajistí, že se frekvence = vibrace opravdu dostanou do kontaktu s vaším energetickým tělem. Citlivější je mohou i cítit, nicméně pomáhají naprosto všem, kdo je pravidelně poslouchají.