Výuka Vědomé BDSM pro jednotlivce i páry

Výuka vědomého BDSM je určena hlavně těm, kteří se zajímají o tyto techniky v širším kontextu a chtěli by se jim věnovat, ať už v domácím prostředí nebo v profesionální praxi.

Zkratka BDSM vychází ze tří jiných zkratek a to B&D (bondage & discipline), D&S (dominance & submission), S&M (sadism & masochism).

Vědomé BDSM je vždy o souhlasu přijímajícího a pozornosti dávajícího a proto se seznámíme s tzv. kruhem souhlasu od Betty Martin. Zde se naučíme rozlišovat rozdíl mezi opravdovým dáváním, resp. plněním přání přijímajícího a mezi přijímáním, resp. dělání něco přijímajícímu pro své vlastní potěšení. To je jeden z hlavních pilířů pro opravdu vědomé BDSM.

Dalšími je komunikace během session, kdy jsou používány většinou barvy semaforu a také čísla určující intenzitu použití. Existují i jiné způsoby komunikace a to hlavně pro techniky, kde není přijímající schopen mluvit, o kterých si také řekneme.

Samozřejmostí je ukázka jednotlivých předmětů a technik, kterých je opravdu hodně a fantazii se meze nekladou. Přijďte zkusit jak jinak využít například i kuchyňské náčiní jako např. vařečku, vidličku atd. J

Předpokladem pro výuku vědomého BDSM je alespoň minimální znalost tantrické masáže, zejména vědomého doteku. Případně je možné zařadit i to do výuky.

 

Výuka obsahuje:

Úvod do BDSM praktik

Vysvětlení kruhu souhlasu

Komunikace mezi přijímajícím a dávajícím a to i neverbální

Ukázka a vyzkoušení jednotlivých předmětů používajících se v BDSM

Ukázka a vyzkoušení dalších BDSM praktik

Vysvětlení práce s provazy a jejich výuka

Součástí kurzu je manuál.

 

Doba trvání kurzu je 5 – 7 hodin, cena výukové hodiny je 1500,- Kč

Nezáleží na počtu účastníků, pouze v případě jednotlivce je nutné mít na část figuranta/ku (buď vlastní nebo za příplatek)

 

Termíny:

momentálně není vypsaný žádný termín, nicméně na sebe zanechte kontakty a budu Vás informovat ve chvíli, kdy vypíšu další termín