Otevření andělských křídel

Tato technika je velmi užitečná ve chvílích, kdy už si nechceme nechat nikým ubližovat, resp. si opět přidělávat další bloky v těle, které bychom opět museli uvolňovat a pracně je zpracovávat.

Nikdo z nás nechce vědomě druhým ubližovat. Vždy se jedná o reakce zraněného, nevyživeného nebo dostatečně nemilovaného vnitřního dítěte. Ve chvíli, kdy tohle pochopíme, můžeme proměnit i svoje vnímání toho, co k nám druzí posílají.

Jde totiž opravdu o „naše vnímání“, které ve chvíli, kdy pochopíme proč se druhý tak chová a zároveň pochopíme i to, že to, co k nám vysílá, je určitá forma energie, kterou jsme schopni (když si to uvědomíme), přetransformovat do jiné formy energie.

Jak tedy technika otevření andělských křídel prakticky vypadá?

Vždy, když máte pocit (neboli to tak vnímáte), že Vám někdo ubližuje, neuzavírejte se vůči „této energii“, naopak si představte, že rozevíráte svá obrovská láskyplná andělská křídla společně s otevírajícím hrudníkem (=otevírajícím se srdcem) a všechnu energii láskyplně přijímáte a zároveň objímáte i toho, kdo jí k Vám ve většině případů nevědomky posílá. Přijměte to vše do svého srdce a jak již bylo zmíněno v článku Jak otevřít/uzdravit své srdce, uvědomte si, že Vaše srdce má schopnost jakoukoliv energii přetransformovat např. v absolutní lásku, kterou tím, že zároveň ve svých představách objímáte i toho, kdo k Vám energii vysílá, vyživujete sebe i jeho.

Ten, komu je nejtěžší a nejnáročnější dávat lásku, je právě ten, kdo jí nejvíce potřebuje.

Posílat lásku konkrétním osobám můžete i v případě, když s touto osobou nemáte zrovna nejlepší vztahy, ať už se jedná o bývalé partnery, sousedy, kolegy v práci nebo kohokoliv jiného. Ve všech případech jim prostě posílejte ve své mysli lásku, protože to je to, co nejvíce potřebují a uvidíte, jak se najednou, jakoby z ničeho nic Vaše vztahy zlepší. Samozřejmě čím častěji jim lásku ve svých představách posíláte, tím lépe a rychleji se situace mezi vámi zlepší.