Proč se vaše přání (ne)plní?

Patříte k těm, kteří na sobě usilovně pracujete, myslíte pozitivně, víte co chcete, co potřebujete a stále se vám úplně nedaří svůj život opravdu změnit?

Prošli jste spoustou seminářů, máte nespočetně mnoho knih a ač Vás to posunulo, tak pouze o kousek nebo pouze krátkodobě?

Samozřejmě, že na začátku se daří všechno, protože v sobě máte nadšení, umíte si vše nádherně vizualizovat a zároveň opravdu prožívat, ochutnat, dotknout se toho, co si přejete si do života přitáhnout. Možná se Vám podařilo si tak přitáhnout drobnosti, ale s většími věcmi, záležitostmi, osobami, penězi, zdravím nebo ideálním vztahem se Vám to tak nedaří?

Čtěte i Víte, co chcete? Aneb jak (ne)definovat naše přání

 

Důvodů může být více.

Možná se moc upínáte na to, aby se stalo to, co si přejete? Tím vlastně vytváříte paradoxně tlak, kterým tu onu věc, osobu či situaci tlačíte od sebe pryč místo, aby jste jí takzvaně přitahovali.

Nebo jen těžko věříte tomu, že právě Vám by se něco takového mohlo stát a i přesto, že na to často myslíte v pozitivním směru, občas se Vám prostě stane, že se ve Vaší hlavě objeví jakási pochybnost? A právě takovou pochybností dáváte najevo, že tomu, že se to opravdu stane, vlastně nevěříte, protože o tom pochybujete.

Přejete si dům a finanční hojnost, ale přitom se stále potýkáte s myšlenkami jako „Budu mít dost peněz na zaplacení složenek?“, „Můžu si to či ono opravdu dovolit?“. Tím totiž vyjadřujete pravý opak, tedy to, že finanční hojnost rozhodně nemáte, jinak by vás takové myšlenky rozhodně nenapadaly.

 

Každý člověk je jiný, každý jsme vyrůstal v jiném prostředí a ovlivňovaly nás různé faktory, které měli vliv na naše podvědomá přesvědčení a vzorce. Pokud by jste se rádi dozvěděli, co konkrétně Vy můžete změnit, věnujte si nějaký čas na probrání toho, jak a co děláte a co je právě to, co Vám brání na cestě získat vše, co si přejete. Konzultaci se mnou si můžete domluvit přes kontakty

 

Může se stát, že Vám pomůžou pouhé dvě setkání, často však trvá prolomení a pochopení toho, co je potřeba změnit, delší dobu. Pro takové případy nabízím zvýhodněné balíčky, kde je možné kombinovat různé techniky (více o nich na úvodní stránce). Všechny úspěšně využívám při práci s různými klienty v různých situacích a to pomocí transformační psychologie a koučinku.

 

Věřte tomu, že je vše možné a pokud se chcete posunout někam dál než je Vaše okolí, snažte se inspirovat těmi, jejichž životy Vás opravdu oslovují a fascinují. Ať už se budete s těmito lidmi vídat osobně a nebo budete např. číst jejich životopis a dozvíte se jakým způsobem získali, to co získali, věřte tomu, že tím se přiblížíte mnohem více ke splnění i těch Vašich snů. 🙂

Více na tohle téma se dočtete např. v článku Jak dostat to, co chcete? Využijte sílu myšlenky nebo Síla myšlenky: Naučíme vás získat to, co chcete!